Червоноград запрошує гостей на «ЕКО-фестиваль»

У Червонограді 13 травня відбудеться Перший фестиваль вуличної музики з еко-напрямком – NOwaste FEST Chervonograd
     1541  

Усіх охочих чекають 13 травня в міському Парку культури та відпочинку. Організатори планують розташувати декілька музичних локацій, освітній лекторій, територію майстер-класів. Про це повідомляє видання «Над Бугом». http://nadbugom.in.ua/news.php?id=2939

«Три локації будуть у самому парку, ще дві – на Вічевій площі. Ми запрошуємо усіх, хто вміє співати, грати на музичних інструментах, читати реп або взагалі має приховані таланти, долучитись до дійства. Ми будемо раді усім. Від малого до старого», — зазначають організатори. Зареєструватись як учасник можна за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScSvi2RTGpNIxWKrfoi7txypDL0l0g9…

Метою проведення фесту є також привернення уваги мешканців регіону до екологічних проблем. Тож на свято запросять спікерів, які вчитимуть мешканців міста правильного поводження з ТПВ у спеціально створеному лекторії.

Ще однією новинкою буде презентація додатку в PlayMarket електронної карти збору батарейок у Червонограді.

Діятимуть розваги і для дітей. Будинок дитячої та юнацької творчості готує серію майстер класів із використаного матеріалу.

Також цього дня для містян на головній площі міста відбудеться надзвичайне футбольне дійство «Вірні збірній», де буде присутня зірка футболу.

Перший фестиваль вуличної музики з еко-напрямком NOwaste FEST Chervonograd проходитиме за результатами конкурсу молодіжних проектів в межах обласної програми «Молодь Львівщини». Цьогоріч червоноградська молодь виграла фінансування в конкурсі проектів від Львівської ОДА. Одним із проектів і є фестиваль вуличної музики з еко-напрямком.