Загиблого на Донеччині Івана Сперелупа з Ходорова поховають 10 травня

До 10 травня у місті оголошено жалобу
     8509  

У четвер, 10 травня, о 12.00 у Ходорові відбудеться чин похорону старшого солдата 24-ї окремої механізованої бригади імені Короля Данила Сперелупа Івана Вікторовича, 14.08.1996 року народження. Про це повідомила Maрія Краївська, редакторка видання «Ходорівщина» – газети Ходорівської міської ради Львівської області.

Іван Сперелуп служив за контрактом у 24 бригаді ЗСУ з 13 жовтня 2016 року. Захищав рідну землю біля Золотого й Попасної, Новгородського. Воїн загинув 6 травня 2018 року під час виконання бойового завдання із захисту територіальної цілісності і суверенітету України у районі населеного пункту Новоселівка Горлівського напрямку на Донеччині.

Зустріч полеглого Героя відбудеться орієнтовно 9 травня о 10.00 на в’їзді у Ходорів.

Панахида й прощання з Іваном Сперелупом – 9 травня 2018 року о 19.00 у будинку № 60 на вулиці Грушевського у місті Ходорові.

У зв’язку із загибеллю Івана Сперелупа, відповідно до розпорядження Ходорівського міського голови №3/43 від 7 травня 2018 року на території Ходорівської об’єднаної територіальної громади оголосили Дні жалоби до 10 травня 2018 року.

На знак скорботи за загиблим у місті цими днями приспущено Державний прапор України із траурною стрічкою на адміністративних будівлях органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності. Також у ці дня в Ходорові обмежили проведення розважально-концертних заходів, заборонили звучання розважальної музики на ринках, у закладах торгівлі та ресторанного господарства, в громадському транспорті, вуличного мовлення.