В Україні зафіксували другий випадок масового нездужання школярів

Перший трапився у Черкасах, другий – в Дніпропетровській області
     944  

Лікарі оглядають дітей у Черкасах. Фото: mvs.gov.ua

8 травня до Новомосковського відділу поліції надійшло повідомлення про масове прогрішення самопочуття учнів місцевої школи № 6. За фактом масового погіршення самопочуття школярів розпочато досудове розслідування.

«В ході перевірки було встановлено, що з 08.00 на території навчального закладу проходила шкільна лінійка, присвячена до Дня пам’яті та примирення. В ході заходу погіршився стан самопочуття 16 дітей різного віку. На місці події лікарями швидкої допомоги дітям була надана необхідна медична допомога. 15-ти учням медиками був поставлений діагноз вегето-судинний пароксизм. Ще одну дівчинку 2005 року доправили до лікарні. Після наданої лікарської допомоги дитину передали батькам . Зараз вона знаходиться вдома», – повідомляє відділ комунікації поліції Дніпропетровської області.

Поліція розпочала досудове розслідування, аби перевірити можливе порушення санітарних норм.

Водночас, у МОЗ повідомляють, що стан 19 дітей, в яких спостерігались слабкість та запаморочення голови, задовільний. Навчання у школі відновлено.

Нагадаємо, як писала Львівська газета, сьогодні у Черкасах, у школі № 8, з отруєнням госпіталізували 50 учнів і двох учителів. 11 дітей перебувають в реанімації в стані середньої важкості, решта – в задовільному та легкому стані.

Учні відчули погіршення самопочуття та почали непритомніти під час проведення шкільної лінійки

Відстань між Черкасами і Новомосковськом – понад 300 кілометрів