На Львівщині облаштували понад 120 місць для відпочинку (карта)

Їх можна знайти на інтерактивній карті пікнік-локацій
     786  

На Львівщині створено комфортні й безпечні умови відпочинку на природі для мешканців і гостей області. 122 відповідні позначки можна знайти на інтерактивній карті пікнік-локацій Львівської області. Позначки містять коротку описову інформацію про кожен із рекреаційних майданчиків, фотографії та географічні координати.

Рекреаційні майданчики, відзначені на інтерактивній карті, обладнані навісами, столами, альтанками, смітниками, місцем для розведення вогнища та розташування наметів тощо.

Про це сьогодні, 8 травня, під час прес-конференції розповіла начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталя Табака.

«Для усіх шанувальників відпочинку на природі ми пропонуємо пікнік-локації, які облаштовані відповідною інфраструктурою для безпечного проведення часу з друзями та родиною. Таких локацій на території Львівської області є 122. Вони розміщені на території лісових господарств, вздовж основних доріг», – розповіла Наталія Табака.

«Ми закликаємо до відпочинку, зокрема розведення вогнищ, виключно в тих місцях, де для цього є відповідне обладнання та облаштована територія. У зв’язку із небезпекою підпалів, сухостою закликаємо особливо бути пильними туристів та відпочивальників. Якщо ви бачите недобросовісну поведінку інших осіб, просимо звертатися за телефоном «112», аби наш відпочинок був безпечним і комфортним, а також залишати після себе територію безпечною для відпочинку інших», – додала вона.