9 травня всіх охочих запрошують на Благодійний КУЛІШfest

Захід відбудеться в парку «Знесіння»
     537  

«Запрошуємо львів’ян і гостей міста провести день у парку «Знесіння». Ідея провести КУЛІШfest виникла в нас з бажання започаткувати нову традицію, відмінну від тої щоб ловити нерозумних людей біля Монументу Слави. Це День Пам’яті та Примирення… Ми маємо згадати своїх Героїв, помолитись по жертвах, й найважливіше – за Перемогу в цій війні із московією. Достатньо провокацій. Тому – запрошуємо, доєднуйтесь», – пишуть організатори на сторінці події в соцмережі Facebook.

Захід відбудеться на вул. Довбуша 24, біля гори Стефана.

Програма:

12:00 – толока. Працівникам парку потрібно допомогти скласти конструкцію купольного вегетарію для троянд, який стане прикрасою паркового комплексу. Праця не складна, але потрібно одночасно не менш ніж 15 сильних чоловіків.

18:00 – Благодійний КУЛІШfest. Усі, хто цінує справжню українську кухню, матимуть змогу скуштувати найсмачніший куліш у Львові, – кажуть організатори. Вкладка – 100 грн. (для тих, хто працював на толоці, – безкоштовно).

Усі виручені кошти передадуть на потреби Аратта 8-й батальйон УДА Української Добровольчої Армії

О 20:00 відбудеться спільна молитва за Перемогу Українського Війська

О 20:30 – перегляд фільму про УПА просто неба.

«Ми хочемо разом подивитись унікальні кадри зняті нашими бійцями на передових позиціях вже цієї війни з московією, а також фільм про справжніх героїв Другої Світової. Про бійців УПА, які в протистоянні двох тоталітарних режимів, боронили свою рідну землю, демонструючи незламну волю, дух до перемоги та безкомпромісну боротьбу. Все те, що ми з Вами зобов’язані наслідувати в сьогоднішні нелегкі часи. Беріть із собою на чому сісти, засоби від комарів та ковдри», – запрошують організатори.

Також потрібні волонтери до кухні. Охочих просять зголошуватися за телефоном: +38 096 5 102 102.

Організатори: Львівський загін УДА Українська Добровольча Армія, Регіональний ландшафтний парк «Знесіння».