Юрій Андрухович презентував у Львові свій новий роман

Презентація роману письменника «Коханці Юстиції» відбулася 6 травня
     439  

Такий подарунок до Дня міста підготовлено у межах «Літературних днів Чернівців у Львові».

Подія відбулася в приміщенні Львівського академічного драматичного театру імені Лесі Українки за підтримки Чернівецької міської ради. Під час заходу автор особисто поділився з присутніми спогадами про написання книги й іншими цікавинками твору, зокрема презентував уривки з трьох історій, які мали безпосередній стосунок до Львова.

Участь у презентації також взяли співачка й акторка Уляна Горбачевська, джазовий контрабасист, музикант Марк Токар та поет, кінорежисер і музикант Олександр Фразе-Фразенко.

«У кожному разі, завжди є вихід. І це, напевно, провідний мотив моєї книги, що в кожній історії звідкись мусила прийти надія, або у злочинця, у грішника мусив з’явитися шанс, мусила з’явитися якась світляна фігура або щось таке, яке свідчить, що все не так зле, що ця особа не така пропаща, що в кожному із нас є якийсь резервуар, який складається з милосердя», – зазначив Юрій Андрухович.

«Коханці Юстиції» побачили світ у видавництві «MERIDIAN CZERNOWITZ» на початку 2018 року. Це вісім із половиною історій про добре знайомих і зовсім нових негідників, які об’єднані у тристасторінковий роман. У книзі знову можна зустріти Самійла Немирича, побувати на страті Альберта Вироземського й розділити долю Синьої Бороди Юліуса Ґродта. Окрім того, тут йдеться про родинно-побутові й політичні вбивства, зґвалтування і грабунки, розбещення неповнолітніх і загадкове відокремлення голови, а також багато зрад і часто несправедливих покарань.