Школа журналістики УКУ запрошує на день відкритих дверей

А також лекцію Олександри Кольцової
     447  

12 травня Школа журналістики Українського католицького університету запрошує усіх охочих на День відкритих дверей і лекцію журналістки, продюсерки і громадської діячки Олександри Кольцової «Спілкування як технологія».

У програмі зустрічі – знайомство з викладачами та студентами, презентація магістерської програми з журналістики й інших навчальних проектів школи, відповіді на запитання, екскурсія тощо.

Подія розпочнеться о 10.30 за адресою: Львів, вулиця Хуторівка, 35а, конференц-зал філософсько-богословського факультету Українського католицького університету.

Вхід вільний для всіх охочих. Запитання можна скеровувати на адресу: journalist@ucu.edu.ua.

Довідка. Олександра Кольцова – членкиня правління ПАТ «НСТУ». Відповідальна за розважальний напрям діяльності Суспільного. Фронтвумен гурту «Крихітка». Керівниця благодійного фонду «Фундація Дарини Жолдак», що займається популяризацією читання. Працювала ведучою на радіо ROKS.

Школа журналістики Українського католицького університету –  розташований у Львові освітній центр, який з 2011 року творить нові можливості для якісних змін особистості й суспільства. Магістерську освіту за сучасною моделлю універсального журналіста тут поєднують із просвітницькими, видавничими, науковими й аналітичними проектами для широкої аудиторії.