Новий 67-й сезон розпочала Львівська дитяча залізниця (фото)

Відтепер і до кінця вересня помандрувати оновленим потягом «Вітерець» у Стрийському парку можуть діти й дорослі
     1227  

Дитяча залізниця працює у вихідні та святкові дні. Чи не найбільше радіють відкриттю юні залізничники. Пройшовши обов’язкову теоретичну підготовку, вони зможуть освоїти залізничні спеціальності на практиці.

Дмитро Венгер, начальник Львівської дитячої залізниці, розповів, що навчання цього року пройшло 690 дітей, до практики допустили 518 дітей. Діти працюють провідниками, ревізорами, черговими по станції, з відправлення, машиністами, помічниками. Організація цікавих проектів, забезпечення літературою для навчання, підтримка діяльності залізничного рухомого складу – все це реалізовують на Львівській дитячій залізниці за допомогою «Корпорації КРТ».

Представники підприємства зазначають, що їхня співпраця, яка триває вже впродовж п’яти років, є важливою як для дітей, так і для самої залізниці.

Володимир Суслов, головний інженер «Корпорація КРТ» розповів, що підприємство допомагає підтримувати рухомий склад, а також зараз погоджує з керівництвом дитячої залізниці невеличкий проект, який буде пов’язаний із відвіданням дітей діючого виробництва.