Тренди літнього макіяжу

Літо і спекотні дні диктують свої модні правила: більше сонця, менше одягу і мінімум макіяжу
     2023  

Стилісти радять жінкам носити цього літа легкі сукні в горох чи клітинку, джинси чи комбінезони. Візажисти ж нагадують, що цього літа в тренді природна краса, тож радять діставати з шухляд легкі тональні та праймери для сяйва, а матові помади замінювати на блиски для губ. Для кого ж макіяжні справи – як вища арифметика, «Львівська газета» вибрала кілька найяскравіших трендів, аби ви не розгубились у макіяжній моді.

Підкреслити природну красу – основне правило модного літнього макіяжу у 2018. Важкі, матові текстури для вирівнювання шкіри відходять на задній план, натомість на передову заступають легкі і сяйливі засоби. Легкі BB-креми чи праймери з ефектом сяйва – просто маст-хев цього літа. Максимальна природність: сяюча шкіра, трохи туші на віях і нейтральний блиск на губах – такий нюдовий мейк ідеальний для спекотної пори, коли зовсім не хочеться перевантажувати шкіру важкими декоративними засобами. Додати більше сяйва допоможе хайлайтер. Використовувати його візажисти радять мало не під самі очі. Кажуть, трохи блиску для цієї зони ніколи не завадить. До всього, це зробить вигляд відпочилим і свіжим.

Ще один тренд сезону – акцент на віях. Тож туш вам у руки – і не бійтесь переборщити, бо густо і навіть дещо незграбно промальовані тушшю вії тепер не несмак, а мода. Актуальні навіть склеєні вії, що в народі звуться «лапки павука».

Не стоїть на місці і мода на брови. Точніше, цього літа треба освоїти нову техніку вкладання волосків. Адже в тренді й далі широкі густі брови, а ось зачісувати їх візажисти радять строго догори. Звісно, якщо бровам бракує об’єму, його можна домалювати олівцем чи тінями, а зафіксувати – прозорою тушшю для брів.

Блиски для губ цього літа дещо витісняють матові помади з косметичок модниць. Адже правило сяяти дійсне і в моді на макіяж губ. Щодо кольорів, у тренді всі відтінки рожевого, персиковий і помаранчевий відтінки.

Втім нюдовим блискам не вдалося посунути з моди червону помаду. А ось сміливим модницям візажисти радять експериментувати з двоколірним макіяжем губ, поєднуючи різні кольори та відтінки.

Модний, як ніколи, цього сезону смоукі-айз. Візажисти кажуть, що тепер це не тільки макіяж для вечірнього виходу в світ, а й чудовий варіант для роботи чи обідніх посиденьок за кавою з друзями. В денному варіанті цього макіяжу стилісти радять поєднувати не лише темні сірі чи графітові відтінки, а бузкові, блакитні, рожеві, блідо-сірі кольори. Якщо ж розтушовувати тіні у смоукі – не ваш варіант, то малюйте стрілки. Вони також цього літа актуальні, як ніколи. В моді товста широка стрілка, інколи навіть недбало промальована. Втім пам’ятайте: такі стрілки гармонійно виглядають лише з нюдовим мейкапом.