Водойми Львова оброблять, щоб зменшити розмноження малярійних комарів

У Львові проводитимуть ларвіцидну обробку анофелогенних водойм
     599  

Щоб гарантувати епідеміологічне благополуччя населення та зменшити масове розмноження малярійних комарів улітку, відділ екології та природних ресурсів ЛМР разом із державною установою «Львівський обласний центр Держсанепідемслужби України» проведе на території Львова обробку анафалогенних водойм, тобто водойм, у яких виплоджуються малярійні комарі. Зокрема, передбачено очистити водойми на вулицях Щирецька, Гайовської та Пластовій, 9. Наприкінці травня оброблятимуть водойми на вулицях Сотника Панаса, Петра Панча, Замарстинівській, Винниця, 70, на перехресті вулиць Стрийська-Наукова.

Ларвіциди – це засоби, які застосовують у боротьбі проти личинок шкідників. Відділ екології та природних ресурсів ЛМР просить дотримуватися належних санітарних умов, аби ліквідувати причини розмноження личинок малярійних комарів.

Як повідомили керівники районних адміністрацій, в більшості укладені угоди на проведення ларвіцидної обробки водойм. Виконати її планують протягом травня-червня. Зокрема, у Франківському районі оброблять 1 водойму, в Шевченківському — 4, у Залізничному — 3, у Личаківському — 2, у Сихівському — 5.