В управлінні капітального будівництва ЛОДА – новий керівник

Управління очолив Володимир Кравець
 |    1523  

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка підписав відповідне розпорядження № 140 /0/8-18 від 2 травня про призначення Володимира Івановича Кравця на посаду. А вчора під час організаційної наради облдержадміністрації відбулося його офіційне представлення.

Управління капітального будівництва ЛОДА є структурним підрозділом облдержадміністрації, підзвітним і підконтрольним голові облдержадміністрації та Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіону України) з питань, що належать до його компетенції. Керівництво управлінням здійснює заступник голови облдержадміністрації.

Управління виконує функції замовника будівництва об’єктів житлово-комунального і соціального призначення на території Львівської області.

Серед основних завдань управління:

  • забезпечення реалізації державної політики у галузі будівництва;
  • виконання завдань з будівництва житлових будинків, об’єктів освіти, охорони здоров’я, зв’язку, транспорту, торгівлі, громадського харчування, комунального господарства, культурно-побутового й іншого призначення та ефективного використання капітальних вкладень, що спрямовуються на цю мету;
  • сприяння впровадженню у будівництво прогресивних проектних рішень, нових будівельних матеріалів, конструкцій та виробів.