У Львові з’являться нові тролейбусні маршрути

Львівську тролейбусну мережу розширять
     2234  

Виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив рішення «Про надання ЛКП «Львівелектротранс» функцій замовника на проектування, будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт об’єктів транспортної інфраструктури м. Львова». Роботи передбачено провести на 14 об’єктах. Серед них – будівництво нової тролейбусної лінії на вул. Дж. Вашингтона – вул. Пасічній та будівництво нової тролейбусної лінії на вул. І. Виговського.

Відповідно до прийнятого рішення, ЛКП «Львівелектротранс» отримав функції замовника на проектування, будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт об’єктів:

 1. «Реконструкція тролейбусного депо на вул. Тролейбусній, 1 у м. Львові».
 2. «Капітальний ремонт тролейбусної лінії на вул. Тролейбусній (від вул. Володимира Великого до вул. Наукової) у м. Львові».
 3. «Капітальний ремонт тролейбусної лінії на вул. Зеленій (від вул. Липова Алея до вул. Луганської) у м. Львові».
 4. «Капітальний ремонт тролейбусної лінії на вул. Стрийській (від вул. І. Франка до вул. Наукової) у м. Львові».
 5. «Капітальний ремонт тролейбусної лінії на вул. Любінській (від вул. Т. Копистинського до заїзду на термінал, А Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького) у м. Львові».
 6. «Капітальний ремонт тролейбусної лінії на вул. І. Виговського (від вул. Любінської до вул. Є. Патона), вул. Є. Патона (від вул. І. Виговського до вул. Ряшівської) та вул. Ряшівській (від вул. Є. Патона до вул. Городоцької) у м. Львові».
 7. «Капітальний ремонт тролейбусної лінії на вул. І. Тобілевича, вул. Ю. Федьковича (від вул. І. Тобілевича до вул. С. Бандери), пл. М. Кропивницького (від вул. С. Бандери до вул. Короткої) та вул. Короткій у м. Львові».
 8. «Капітальний ремонт тролейбусної лінії на вул. М. Устияновича, вул. Технічній, вул. С. Крушельницької, вул. Університетській, вул. Листопадового Чину (від вул. Університетської до вул. М. Устияновича) у м. Львові».
 9. «Реконструкція тролейбусної лінії на вул. Кульпарківській (від вул. Городоцької до вул. Наукової) у м. Львові».
 10. «Реконструкція тролейбусної лінії на вул. Володимира Великого у м. Львові».
 11. «Будівництво тролейбусної лінії на вул. Дж. Вашингтона, вул. Пасічній (від вул. Дж. Вашингтона до вул. Медової Печери) у м. Львові».
 12. «Будівництво тролейбусної лінії на вул. І. Виговського (від вул. Є. Патона до вул. Городоцької) у м. Львові».
 13. «Капітальний ремонт контактної мережі трамвая на вул. І. Франка (від пл. І. Франка до пл. Соборної), пл. Соборній та на вул. В. Винниченка (від пл. Соборної до пл. Митної) у м. Львові».
 14. «Капітальний ремонт кабельних ліній напругою 600 В постійного струму (фідери) від тягової підстанції № 6 до пл. Митної та вул. Личаківської у м. Львові».

ЛКП «Львівелектротранс» має отримати вихідні дані для проектування, замовити в організаціях з сертифікованими проектувальниками у будівництві та затвердити у встановленому порядку проектно-кошторисну документацію об’єктів, здійснити передбачені роботи на цих об’єктах.