ТЦ «Роксолана» запрошує на виставу для всієї родини «По щучому велінню»

Напередодні Дня матері та Міжнародного дня сім’ї львів’ян і гостей міста запрошують на виставу Львівського академічного обласного театру ляльок
     603  

Постановка за мотивами українського письменника та драматурга Марка Кропивницького – «По щучому велінню». Дійство відбудеться 8 травня 2018 року, о 16.00 на площі перед торговим центром «Роксолана».

На глядачів чекає цікаве сімейне дозвілля: багато музики, танців, яскравих ляльок та колоритних костюмів акторів, а також лише позитивний настрій!

Сюжет казки «По щучому велінню» загальновідомий: жили-були два брати. Хома був розумний, кмітливий і добрий. А от старший Гаврило – ледачий і хитрий, та ще й увесь час дражнив молодшого брата і наговорював на нього всякі нісенітниці. Хому це ображало страшенно, але вдіяти він нічого не міг. Аж поки одного дня Хома не спіймав чарівну Щуку. Ой, що тут почалося! Як Хома почав жити-поживати…

У веселій та зрозумілій для малечі формі лялькарі покажуть, що ніякими чарами неможливо примусити сміятися або закохатися. Багато що може відбутися «по щучому велінню», однак головні у світі чари добра та любові створюються саме нашими руками.

Запрошуємо всіх охочих!

Дата: 8 травня 2018 року.

Час: 16.00.

Тривалість: 45 хв.

Вхід вільний.