X
    Categories: Новини

Міжміські маршрутки можна відстежити онлайн

Новостворена диспетчерська служба пасажирських перевезень контролюватиме наявність автобусів на рейсі, дотримання ними графіку та маршруту

На Львівщині рух міжміського громадського транспорту можна  відстежувати онлайн. Для цього в області створили Диспетчерську службу пасажирських перевезень. Система в режимі онлайн стежитиме за автобусами.

“У грудні минулого року ми запустили систему у тестовому варіанті, зараз доопрацьовані технічні аспекти роботи Диспетчерської служби, удосконалено програмне забезпечення, яке дозволяє людям відслідковувати рух транспортних засобів і час очікування на зупинці. Увійшли усі маршрути, загалом це 1024 транспортні засоби, 819 відображені у системі, це понад 82 % транспортних засобів”,  – зазначив в.о директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА Роман Кокотайло Роман Кокотайло.

Він також сказав, що для інших перевізників також невдовзі оголосять конкурс і підключать до системи. Вимоги для участі у ньому – наявність GPS-трекера на транспортному засобі і забезпечення  передачі даних до програмного забезпечення, яким користується  Диспетчерська служба

За словами керівника КП «Центральна диспетчерська служба пасажирських перевезень» Остап Чорний нова автоматизована система контролю дозволить максимально оперативно реагувати на порушення.

“Якщо ми бачимо системні порушення, то відповідно повідомляємо департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку та перевізника. Найбільш поширені порушення – невідвідання точок, які обумовлені в договорі, тобто певної зупинки і недотримання графіку руху. Тоді відповідно накладається штраф, який визначає департамент”, – розповів Остап Чорний.

Додамо, що відстежити рух пасажирського громадського транспорту можна за посиланням

Марічка Курило: журналістка