У трамваях Львова з’явився Wi-Fi

До кінця тижня Wi-Fi модеми обіцяють встановити й у тролейбусах
     1316  

Як повідомили в ЛКП «Львівелектротранс», підприємство уклало договір про взаємну співпрацю з компанією eWiFi, яка встановила у львівських трамваях безкоштовний Wi-Fi. До кінця тижня Wi-Fi модеми з’являться й у тролейбусах.

«На сьогодні вже в усіх трамваях є безкоштовний Wi-Fi від компанії eWiFi. Ця компанія гарантує Wi-Fi за технологією LTE зі швидкістю до 4 мб/с для кожного клієнта. Якщо навіть всі пасажири одночасно підключаться до мережі, то на швидкість це не впливатиме. Звісно, якщо пасажирів у вагоні буде менше, то швидкість мережі може бути більшою, ніж 4 мб/с», – розповів речник ЛКП «Львівелектротранс» Іван Бондар.

Сьогодні Wi-Fi модемами обладнані всі трамвайні вагони, а до кінця тижня їх встановлять у львівських тролейбусах.

«Для бюджету міста це нічого не коштує. Обладнання компанія eWiFi встановлює власним коштом. Між ЛКП «Львівелектротранс» і eWiFi підписано договір про співпрацю з правом розривання на 10 років. Їхня вигода в тому, що під час підключення до мережі буде транслюватись 10-секундне рекламне повідомлення», – додав Іван Бондар.

За його словами, точка доступу буде доступна у межах вагону та автоматично пропонуватиметься пасажирам. Всі вагони із Wi-Fi позначені наклейками з відповідним знаком. Тестовий режим триватиме приблизно місяць, тому упродовж цього часу можуть виникати технічні несправності.