У парку «Знесіння» облаштували нові місця для відпочинку (фото)

Завдяки зусиллям працівників парку «Знесіння» на одній із п’яти галявин з’явилися нові місця для відпочинку – столики й лавки для пікніку
   Ольга Миза   1622  

Фото: facebook.com/Регіональний ландшафтний парк Знесіння

Їх виготовили з поваленого паркового сухостою. У коментарі «Львівській газеті» в.о. директора парку Уляна Тарас наголосила, що в цьому місці розпалювати вогнище заборонено.

За пішохідним маршрутом у парку є три оглядові майданчики і п’ять галявин. Цьогоріч лавки і столики буде встановлено й там, щоб відвідувачам було максимально зручно проводити дозвілля. Адже до цього в парк доводилося брати з собою каремати, щоб не сидіти просто на траві.

«Щодо розпалювання вогнищ, то для цього в парку спеціально відведено місце біля води. Там є один великий кам’яний мангал, зроблений працівниками, і декілька маленьких, які зібрали з каменів самі відвідувачі. В подальшому плануємо зробити ще п’ять кам’яних мангалів – біля кожної альтанки. А в перспективі хочемо збільшити й кількість альтанок. Це місце регульованої рекреації, де відпочиває багато львів’ян. Щоб запобігти пожежам, розпалювати вогнище в інших місцях заборонено», – розповіла Уляна Тарас.

Адміністрація парку зазначає, що їхні відвідувачі зазвичай поводяться акуратно, гасять вогнища та прибирають за собою сміття, для чого на території достатньо смітників. Також парком ходить патруль, і інспектори нагадують відвідувачам правила поведінки. Люди слідкують одне за одним, завдяки чому з’являється культура відпочинку.

У перспективі адміністраціє планує зробити також більше перил і сходів по парку для безпечного спуску відвідувачів, особливо ярами.

Цей матеріал було підготовлено в рамках Програми міжредакційних обмінів за підтримки Національного фонду на підтримку демократії NED