Львівського патрульного оштрафували за п’яне водіння та позбавили водійських прав

На три роки йому заборонено сідати за кермо
     490  

Фото: vse.media

Сихівський районний суд визнав винуватим у нетверезому водінні інспектора львівської патрульної поліції Михайла Приходька, якого впродовж трьох місяців двічі затримували п’яним за кермом. Про це інформує Zaxid.net.

Як зазначено в постанові Сихівського райсуду, 9 березня близько 23:15 один із патрульних отримав повідомлення про те, що на вул. Драгана на Сихові водій автомобіля Audi поводиться неадекватно. На місці інспектор побачив, що водій паркує автомобіль, виїхавши на бордюр.

Інспектор попросив чоловіка вийти з автомобіля і надати документи для перевірки. З’ясувалося, що водій є працівником поліції, проте посвідчення водія у нього відсутнє. Також стало зрозуміло, що він нетверезий.

Від пропозиції пройти огляд на стан алкогольного сп’яніння на вулиці Михайло Приходько відмовився і намагався втекти. Його затримали й доставили у Сихівський відділ поліції. Там за присутності двох свідків він відмовився пройти тест на стан алкогольного сп’яніння за допомогою алкотестера «Драгер» і сказав, що хоче пройти огляд у медичному закладі. Проте в лікарні за присутності лікарів знову відмовився від огляду.

У суді під час розгляду адмінпротоколу Михайло Приходько своєї вини у вчинені правопорушення не визнав. Він заявив, що не був п’яним, а патрульні безпідставно зупинили його автомобіль, діяли щодо нього неправомірно й упереджено. Також він заявив, що не відмовлявся від проходження огляду на стан сп’яніння у лікарні.

Суддя критично оцінив свідчення Михайла Приходька, розцінив його позицію як «спосіб захисту та намагання уникнення від адміністративної відповідальності за вчинене», зазначено у постанові суду.

З огляду на те, що раніше той же Сихівський районний суд раніше уже визнав Приходька винним у водінні у стані алкогольного сп’яніння 31 грудня 2017 року, цього разу суд визнав його винуватим у порушенні ч. 2 ст. 130 КУпАП, оштрафував на 20,4 тис. грн і позбавив права керувати автомобілем на три роки. Постанова суду набула законної сили 26 квітня.

У патрульній поліції Львівщини кореспонденту Zaxid.net повідомили, що Михайла Приходька уже звільнили за порушення дисципліни.