Дім Франка запрошує на виставку Ореста Сколоздри

Виставка унікальна тим, що тут уперше представлятимуть роботи сина й батька
     730  

4 травня, о 16.00, у ДоміФранка – відкриття виставки живопису заслуженого художника України Ореста Сколоздри. Художник-пейзажист, якого називають «львівським неоімпресіоністом», вражає потужністю та фактурою мазків, кольорами, неповторністю зображеного. Від його картин віє силою духу і водночас умиротвореним спокоєм. Роботи Ореста Сколоздри є своєрідним гімном рідній природі, що вичаклуваний пензлем чи мастихіном.

Виставка у #ДоміФранка унікальна ще й тим, що тут уперше представлятимуть роботи сина й батька: Ореста Сколоздри, живописця, та його батька – Володимира Сколоздри, відомого скульптора, лауреата Державної премії, який увіковічив у камені визначних українських діячів та письменників, зокрема й Івана Франка.

Про автора. Сколоздра Орест Володимирович народився 1953 року в с. Дроговиж Миколаївського району Львівської обл.

1979 р. закінчив Львівську національну академію мистецтв. Після її закінчення працював головним художником Турбівського склозаводу Вінницької обл. У 1980-х роках працював у Новороздільській школі мистецтв.

Перші виставки були ще під час навчання та у 1979 р. у Львові й Івано-Франківську.

У часник багатьох міжнародних, українських та регіональних виставок. Учасник міжнародної бієнале живопису 2007 року в Києві. Лауреат багатьох міжнародних мистецьких конкурсів. Має звання Митець року-2008.

Член Національної спілки художників України. Заслужений художник України.