За самовільне захоплення комунальної землі судитимуть 32-річного львів’янина

Завершено досудове розслідування у відповідному кримінальному провадженні
     1319  

За процесуального керівництва Львівської місцевої прокуратури №2, завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно 32-річного львів’янина. Чоловіка підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 197-1 КК України (самовільне зайняття земельної ділянки, яким завдано значної шкоди її законному володільцю або власнику). Про це інформує прес-служба прокуратури Львівської області.

Як з’ясувалося, вказана особа наділена повноваженнями зберігача майна одного із львівських заводів. Скориставшись таким становищем, чоловік без будь-яких рішень органів влади чи місцевого самоврядування самовільно захопив прилеглу до підприємства земельну ділянку площею 0,7 га.

Таким чином зловмисник завдав територіальній громаді Львова збитків на понад 73 тис грн, а також не сплатив майже 765 тис грн податків.

Відповідно до вимог ст.128 КПК України, прокуратура заявила до суду позов на майже 840 тис грн про відшкодування шкоди, завданої вчиненим злочином.

За скоєне львів’янину загрожує штраф від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до 6 місяців.

Кримінальне провадження перебуває на розгляді Залізничного районного суду м.Львова.