Уже цих вихідних Львів прийматиме «Флюгери Львова»

Фестиваль «Флюгери Львова», який уже шістнадцять років поспіль розпочинає сезон фестивалів у Львові, відбудеться 5−6 травня
     853  

Як і завжди, «Флюгери» відбудуться у дворику львівської Ратуші.

«Зі спільним проектом виступлять улюбленці «Флюгерів» – «ShockolaD» і «DagaDana». «Lindblad & Friends» привезуть із Норвегії старого доброго і спокійного року. Потішать веснянками Соломія Чубай та «Джалапіта». «Impressions Quartet» наповнить дворик плавними мелодіями, а «Львівська Школа Джазу та Сучасної Музики» буде презентуватиме молоді проекти, які стануть майбутнім львівського джазу.

Традиційне «Прокидання» відбудеться в неділю, 6 травня, з 10.00 із «Піккардійською Терцією». Ми послухаємо не лише старі улюблені пісні, а й нові твори з альбому «Лети…», а на завершення концерту всі разом у формі такого собі імпровізованого караоке, де Піккардійці зійдуть зі сцени, направивши мікрофони до публіки, співатимемо традиційні західноукраїнські народні пісні», – розповідають організатори.

Також 6 травня ввечері на основній сцені на пл. Ринок до святкування Дня міста «Флюгери Львова» представлять концерт «Projektu Arboretum» (Польща) з прем’єрою програми «Мазури та Поділля».

Організатори фестивалю: Мистецьке об’єднання «Дзиґа», ГО «Вірменька 35». Партнери: Львівська міська рада, Генеральне консульство Республіки Польща у Львові, ГО «Інститут Актуального Мистецтва», Фонд «Dziedzictwa Rzeczypospolitej», Компанія «Elecor». Проект співфінансовано Міністерством культури та національної спадщини Польщі.