У львівському «Охматдиті» оперуватиме відомий польський хірург

Професор Познанського медуніверситету ім.К.Марцинковського Єжи Гарасимчук прийматиме пацієнтів з 2 до 6 липня
     1956  

Польський хірург Єжи Герасимчук консультуватиме і оперуватиме дітей із проблемами щитоподібної залози і жовчним міхуром, повідомляє ZAXID.NET.

Тут він працюватиме вперше разом із львівськими медиками. На безкоштовний прийом можуть потрапити діти зі всієї Західної України.

«Хірургічне лікування патологіі щитоподібної залози у дітей не таке розповсюджене, як у дорослих. Проте на Львівщині, як у інших обласних центрах, операції на «щитовидці» практично не проводять. Такі втручання проводяться, ймовірно, у Києві та за кордоном. Професор Гарасимчук – один із тих польських лікарів, хто активно вивчає хірургічну патологію щитоподібної залози у дітей та виконує до 100 оперативних втручань з приводу доброякісних та злоякісних утворів (пухлин) на рік. Єжи Гарасимчук є експертом по даній проблематиці на теренах східної Європи. Операції на щитовидній залозі у дітей професор виконує із використанням ультразвукового скальпеля та нейромоніторингу, що є рідкістю в Україні», – пояснив ZAXID.NET керівник центру дитячої малоінвазивної хірургії лікарні ОХМАТДИТ Андрій Дворакевич.

Додамо, що дитячий хірург Єжи Гарасимчук видаляє каміння з жовчного міхура у дітей, однак не видаляє самого міхура. Такими операціями в Європі займаються одиниці лікарів. Тепер такий досвід зможуть отримати і львівські медики.

До речі, Єжи Гарасимчук приїде на Львівщину вже вдруге. Минулого року він приїжджав на могилу бабусі та дідуся на Бродівщину. Тоді також консультував пацієнтів в Охматдиті.

Цього разу він проведе операції. Тому медики просять батьків, у яких є діти із проблемами щитоподібної залози(ендемічний зоб, вузловий зоб, злоякісні і доброякісні пухлини) або мають каміння в жовчному міхурі зголоситися. Усі консультації та операції будуть безкоштовними.

Щодо проблем із щитовидною залозою просять звертатися у Львівський обласний ендокринологічний диспансер, що на вул.Острозького, 1, другий поверх, кабінет дитячого ендокринолога, лікар Юрій Єрін, тел. +380 677420908 або до дитячого ендокринолога лікарні ОХМАТДИТ Андріани Крокус, поліклінічне відділення, тел. +380 972197888.

Тим, хто хоче проконсультуватися чи отримати допомогу з приводу жовчекам’яної хвороби (калькульозний холецистит), слід звернутися в Львівську обласну дитячу лікарню ОХМАТДИТ, педіатричне відділення, тел. (032) 275-93-25.