Львів святкує День міста: оновлена програма заходів

Цього року святкування Дня міста у Львові триватиме три дні – з 4 до 6 травня
     1713  

На мешканців і гостей міста чекає насичена програма заходів – святкові концерти, забави та багато інших атракцій.

Цьогорічний День Львова стане музичним Днем міста, адже впродовж трьох днів на вулицях і площах Львова виступатимуть музичні колективи, хори й оркестри.

Музика та святковий настрій поширяться з центру міста у райони Львова, зокрема на Левандівку, де 5 травня на гостей Народного дому чекатиме програма, яку готують вихованці освітніх коледжів, культурних студій, та просто чудові й талановиті артисти.

На Сихові біля культурного осередку району – Довженко Центру, відбудеться фестиваль духових оркестрів «Королівський лев», а в Довженко Центрі презентують гру про Сихів.

Традиційна міська хода з театралізованою передачею ключів від Львова пройде центром 5 травня, а передуватиме їй урочиста сесія у Львівській міській раді.

За доброю традицією, цього року, як і щорічно під час відзначення Дня міста, відбудеться спільна екуменічна молитва представників духовенства різних конфесій за Львів і львів’ян. Вона відбудеться у неділю, 6 травня, о 14.00 год. біля фігури Матері Божої, що на проспекті Свободи.

Також у неділю усіх запрошують на храмовий празник у соборі Святого Юра.

Тих, хто цікавиться видатними постатями міста, запрошують на сніданки у музеї ім. С. Крушельницької, О. Новаківського та в Домі Франка.

Провести час на природі всім містом можна буде на міському пікніку у парку біля університету імені Івана Франка, а ще відвідавши Барбекю-фест у дворику Палацу мистецтв або Kraft Beer & Vinil Fest у Festrepublic.

Святкування пройдуть і на площі Ринок, де змонтують сцену, з якої лунатиме чудова музика, зокрема, від оркестру INSO-Lviv. Вперше на вул. Курбаса працюватиме нова музична локація. Буде презентовано музичну програму за творами Б. Веселовського, а також звучатимуть твори В. Івасюка від гурту «Курбаси». А для тих, хто хоче відкрити для себе щось нове, гурт «LIRWAK» представить концерт фольктроніки.

У дворику Першого театру відбудеться прем’єра вистави «Джалапіта».

Ці та інші атмосферні та цікаві проекти чекатимуть на мешканців та гостей міста впродовж трьох днів.

ПРОГРАМА

У програмі святкування можливі зміни.