Депутатку Львівської міськради оштрафували на 1700 грн

Вона несвоєчасно повідомила НАЗК про придбаний автомобіль
 |    1389  

За участі прокуратури області апеляційний суд залишив чинною постанову Галицького районного суду Львова. Цією постановою одну з депутаток Львівської міської ради визнано винною у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч.2 ст.172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю).

Жінка придбала у власність транспортний засіб вартістю 149 тис. грн і несвоєчасно повідомила про такі суттєві зміни Національне агентство з питань запобігання корупції.

Відтак за наслідками судового розгляду до винної особи застосовано стягнення у вигляді штрафу на у розмірі 1700 грн, – повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

Зазначимо, йдеться про депутатку Львівської міської ради Юлію Гвоздович. Як зазначила вона на своїй facebook-сторінці, автомобіль було придбано у квітні в кредит. Проте Юлія Гвоздович не розібралася в законодавстві й вирішила, що декларувати авто потрібно в річній декларації, а не впродовж 10 днів.

За словами депутатки, «в ході особистого спілкуванні з прокурором виявилося, що лише на Львівщині за 2018 рік уже було виявлено понад 150 схожих порушень (протермінування). Однак ні у 2017, ні 2018 році серйозних порушень, а саме невідповідність доходів видаткам, виявлено, на диво, не було».