Депутатку Львівської міськради оштрафували на 1700 грн

Вона несвоєчасно повідомила НАЗК про придбаний автомобіль
     1437  

За участі прокуратури області апеляційний суд залишив чинною постанову Галицького районного суду Львова. Цією постановою одну з депутаток Львівської міської ради визнано винною у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч.2 ст.172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю).

Жінка придбала у власність транспортний засіб вартістю 149 тис. грн і несвоєчасно повідомила про такі суттєві зміни Національне агентство з питань запобігання корупції.

Відтак за наслідками судового розгляду до винної особи застосовано стягнення у вигляді штрафу на у розмірі 1700 грн, – повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

Зазначимо, йдеться про депутатку Львівської міської ради Юлію Гвоздович. Як зазначила вона на своїй facebook-сторінці, автомобіль було придбано у квітні в кредит. Проте Юлія Гвоздович не розібралася в законодавстві й вирішила, що декларувати авто потрібно в річній декларації, а не впродовж 10 днів.

За словами депутатки, «в ході особистого спілкуванні з прокурором виявилося, що лише на Львівщині за 2018 рік уже було виявлено понад 150 схожих порушень (протермінування). Однак ні у 2017, ні 2018 році серйозних порушень, а саме невідповідність доходів видаткам, виявлено, на диво, не було».