У Винниках водій керував автомобілем, попиваючи пиво

При цьому мало не збив дитину на пішохідному переході
     586  

Джерело: 0352.ua

Як інформує Патрульна поліція Львівської області, вчора патрульні отримали повідомлення про те, що у Винниках водій автомобіля Audi ледь не збив дитину на пішохідному переході. Також заявниця повідомила, що водій пив за кермом пиво.

Патрульні виявили вказаний транспортний засіб через 2 хвилини після виклику. Водій дійсно пив пиво, в руках тримав цигарку, а з автомобіля голосно лунала музика. Його зупинили, попросили вимкнути музику та надати документи. На що чоловік сказав, що забув їх. Водій поводився зухвало та мав очевидні ознаки сп’яніння. Він вийшов з автомобіля й закурив ще одну цигарку. Інспектор попросив її загасити, проте водій проігнорував вимогу.

Оскільки чоловік поводився агресивно, ігнорував усі вимоги та спілкувався з офіцерами поліції в грубій формі, патрульні застосували до нього спецзасіб – кайданки. Після цього чоловік таки пішов на контакт. На нього склали протокол затримання та доставили до відділу поліції. Там встановили його дані та запропонували пройти перевірку на стан сп’яніння. Водій відмовився.

Інспектори склали на чоловіка протокол за нетверезу їзду, винесли постанову за керування без документів і куріння в громадському місці. Подальшу долю водія тепер вирішуватиме суд.