Собаки вашої мрії чекають у ЛКП «Лев»

ЛКП «Лев» ділиться підбіркою безпритульних чотирилапих, які потрапили сюди з вулиці, але мріють стати домашніми улюбленцями
 |    1542  

«Ці собаки такі чудові, що ми просто не можемо не розповісти про них!» – кажуть у ЛКП «Лев».

Нагадуємо, ЛКП «Лев» працює у Львові на вул. Промисловій, 56 щодня без вихідних з 08:00 до 20:00, тел.: 068-535-45-45.

Цент. Неймовірний красень-пітбуль із рідкісним сіро-мигдалевим окрасом. Чемний молодий собака, абсолютно неагресивний, соціалізований.

Мейбелін. Молода чорнява красуня. Собачка абсолютно соціалізована й тулиться до людей. Потрапила на підприємство досить доглянутою, проте господарі не знайшлися, а на тварині не було жетона, а також вона не чипована. Для неї шукають постійний дім.

Меліса потрапила в ЛКП «Лев» налякана та з раною на шиї. Імовірно, вона втрапила у мисливське сільце. Собачка молода, розумна та добре піддається навчанню.

Бомбік. Молодий собачка віком до року. Дуже активний, енергійний, гавкучий. Потребує активних господарів, які забезпечать йому тривалі прогулянки. Піддається навчанню.

Тіза потрапила до ЛКП «Лев» у дуже занедбаному стані, була брудною, а все її хутро було скуйовджене. Собачка уже старшого віку. Після грумінгу в ЛКП «Лев» на шкірі виявили давні рани, які виникли, найімовірніше, від биття якимось твердим предметом. Собака була налякана, але адаптувалась і вже почала знову довіряти людям. Шукає найдобріші та найнадійніші руки!

Майлі – молода чорнява собачка віком до 2 років. Енергійна красуня, гавкуча й активна, але абсолютно ручна розумниця.

Нона. Метис ягдтер’єра. Її знайшли прив’язаною до дерева, тривалий час собака чемно очікувала на свого господаря, який так і не забрав її. Активна, добре піддається навчанню.

Фото: Богдан Сонячний