Усіх охочих запрошують на XXV міжнародну молодіжну пішу прощу до Унева

Прощу традиційно організовує Товариство Українських Студентів-Католиків «Обнова» разом з іншими організаціями та молодіжними спільнотами
     2286  

Проща відбудеться 18-20 травня. За два дні ходьби прочани подолають 60 кілометрів. Маршрут пролягатиме через м. Львів – с. Лисиничі – с. Підбірці – с. Миклашів – с. Нижня Білка – с. Заставне – м. Глиняни – с. Якторів – с. Унів.

Ночівля першого дня прощі відбудеться в місті Глиняни, а в ніч з суботу на неділю організовуються нічні молитовні чування у Свято-Успенській Унівській Лаврі.

Учаснику прощі обов’язково необхідно мати з собою: спальник, каремат, посуд, намет (за бажанням), зручне взуття, теплий одяг, дощовик, власну аптечку, молитовник та вервичку.

Усі важкі речі (спальник, каремат, змінний одяг, засоби гігієни тощо) довозить автомобіль до місця ночівлі. З собою у рюкзак варто покласти лише те, що знадобиться під час ходьби (печиво/канапки, воду, посуд, дощовик, медикаменти тощо).

Пожертва на участь у прощі становить 100 грн. У вартість входить харчування (вечеря в п’ятницю, сніданок і вечеря у суботу), пакет прочанина з особливою сувенірною продукцією, перевезення речей та інші організаційні видатки.

З Унева до Львова можна буде повернутися автобусом: вартість квитка становитиме 70 грн.

Докладну інформацію можна отримати у голови інформаційної групи Насті Тарнавської за телефоном 063 12 45 009 або писати на e-mail Proshcha2018@gmail.com.

З пропозиціями співпраці чи спонсорської допомоги звертатися до голови оргкомітету Оленочка Пляченко (063 84 81 338 / 098 07 33 186).

Сторінка події у Facebook: facebook.com/events/1461266237335473.