Майже 800 книг шеститомного видання творів Романа Іваничука поповнять фонди бібліотек області

Книги закупили у межах Комплексної програми розвитку культури Львівщини на 2018-2020 роки
     643  

У видавництві «Фоліо» закупили 798 книг шеститомного видання творів Романа Іваничука. Вони поповнять бібліотечні фонди публічних бібліотек центральних бібліотечних систем та ОТГ. Про це повідомили сьогодні під час брифінгу.

«По 5 комплектів шеститомника відправимо у райони, по одному комплекту – до міст обласного значення, а також у центральні бібліотеки об’єднаних територіальних громад», – розповіла директорка департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Мирослава Туркало.

Як зазначила директорка КЗ ЛОР «Львівська обласна бібліотека для юнацтва» Тетяна Пилипець, у травні планують організувати Іваничуківські читання.

«За ініціативи доньки Романа Іваничука у Львівській обласній бібліотеці для юнацтва у кінці травня розпочинаємо Іваничуківські читання, це буде дуже по-молодіжному. Це не лише патрон Львова і бібліотечної справи, але його книги для молоді, ті, які занурюють у історію і дозволяють робити висновки», – наголосила Тетяна Пилипець.

За словами генерального директора видавництва «Фоліо» Олександра Красовицького, видавництво планує збільшити тираж творів Романа Іваничука.

«Ми підготували зібрання творів у двадцяти томах, але на цьому не зупинятимемось, двадцятитомне видання творів переросте у двадцятивосьмитомне. Останні твори, написані письменником, вийдуть окремою книжкою і її презентують на Форумі цього року», – розповів Олександр Красовицький.

Також Олександр Красовицький зазначив, що за сприяння Львівської ОДА цьогоріч видавництво видасть великий путівник Львівщиною.

«Це буде велике кольорове видання, де буде статистична інформація про населення, людей, які жили в області тощо. Думаю, ми презентуємо його на Форумі видавців», – зазначив генеральний директор видавництва «Фоліо».