У Львові розпочинається регіональна зустріч Тезе

Уперше в Україні з 27 квітня до 1 травня 2018 року відбудеться зустріч молодих християн Тезе
     797  

Ця подія збере у Львові кілька тисяч паломників з усієї Європи, для кожного з яких у місті вже знайшли поселення. Усіх містян запрошують долучатись до молитовних зустрічей, а також бути максимально відкритими до паломників і, за необхідності, всіляко допомагати їм під час їхнього перебування у місті.

У програмі Тезе – загальні молитовні зустрічі, які пройдуть на велотреку СКА, що на вул. Клепарівській, 39. Зокрема, спільна молитва відбудеться там сьогодні о 18.00. А завтра о 12.30 на Велотреку СКА відбудеться молитва з піснями Тезе, на яку привезуть ікону Божої Матері Зарваницької. Львів’яни та гості міста матимуть можливість вшанувати чудотворну ікону Богородиці під час молитви з братами Тезе.

«За народними переказами, ченцю із Зарваниці явилась Матір Божа, і на тому місці він побудував каплицю, а згодом — і церкву. Ікона відома численними зціленнями та чудами. Щороку десятки тисяч людей приїжджають помолитись до Матінки Божої та вшанувати чудотворну ікону. Тож запрошуємо Вас на особливу молитву Тезе із піснями, читанням Євангелія та перебуванням у тиші», — зазначають організатори.

Нагадаємо, близько трьох сотень паломників уже прибуло до Львова, тож львів’ян закликають бути привітними з учасниками Тезе.

Щодня також відбуватимуться воркшопи, семінари, «майстерні» з культури, мистецтва, історії, екскурсії храмами й іншими визначним пам’яткам Львова. Заходи пройдуть у більш ніж 30 локаціях у центральній частині міста. Ще однією великою локацією буде парк Івана Франка – там централізовано двічі на день роздаватимуть їжу для всіх учасників зустрічі.

Читайте також: Львів готується стати паломницьким центром Європи

Для кожного учасника передбачено мапу міста з позначенням головних локацій, а також прототип єдиного квитка, якими учасники оплачуватимуть проїзд у транспорті.

«Значна частина людей, яка приїхала, буде жити в сім’ях. Тобто фактично розпорошеність є по всьому місту, тому велике прохання до всіх бути максимально привітними та відкритими. Адже молоді люди користуватимуться громадським транспортом, відвідуватимуть публічні місця нашого міста. Тому якщо учасник не зможе дати собі раду й буде у вас щось запитувати, просимо допомагати, щоб справді бути відкритими до паломників. Адже всі ми є носіями інформації про наше місто, про нашу релігію і про нашу країну», – наголосив Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку.

Це перша регіональна зустріч Тезе в Україні, і вона отримала підтримку та благословення від усіх християнських конфесій.

Усіх львів’ян та охочих будуть раді бачити на молитвах Тезе, які відбуватимуться в СКА і на різних парафіях міста:

  • п’ятниця — о 18.00 (СКА);
  • субота – о 12.30 (СКА) та о 19.15 у храмах Львова;
  • неділя – о 19.15 (СКА);
  • понеділок – о 12.30 та 19.15 (СКА);
  • вівторок — о 9.30 завершальна молитва (СКА).