У Львові обрали голову обласного осередку Аграрної партії

27 квітня у львівському Будинку вчених зібрались делегати Аграрної партії. Тут відбулась звітно-виборча конференція обласної організації
     1168  

Одним із найважливіших питань порядку денного були вибори керівника Львівського осередку.

Більшість делегатів віддали свої голоси за кандидатуру Мар’яна Лозинського, журналіста, проректора Львівського національного університету імені Івана Франка.

Як наголосив новообраний керівник, перед ним постав непростий вибір, але вирішальну роль зіграло його ще дитяча мрія – бути корисним своїй державі, а також любов до українського села, землі та християнських цінностей.

«І я побачив дуже серйозну політичну організацію, яка готова взяти на себе велику відповідальність за зміну життя на краще у нашій країні», – сказав Мар’ян Лозинський.

Серед головних завдань, які ставить перед собою новообраний керівник – зберегти українську землю та розбудувати національну економіку.

«Земля – наша святиня, я святинями не торгують… Час працює на нас, але за нас працювати не може», – сказав Лозинський.

Участь у конференції взяв також голова Аграрної партії – Віталій Скоцик.

«Нарешті ми обрали голову у Львові, до цього ми йшли три роки. Така ситуація є нетиповою для політичних партій, адже ми мали низові потужні організації, але саме у Львові довгий час не могли визначитися, хто має стати головою на обласному рівні», – сказав політик.

Тож, за його словами, новий керівник має багато роботи. Адже через те, що Львівська обласна організація дещо відстала від інших в організаційних питаннях, їх потрібно надолужувати.

Відтак Марян Лозинський візьметься за структурування партії, створення первинних організацій у всіх куточках Львівщини. Також необхідно провести ревізію районних та міських організацій.

До слова, роблять це для того, щоб підготуватися до великих виборів у 2019 році. Адже Аграрна партія покладає на них великі сподівання і заразом – ставить високу планку.

«Ми чітко нарощуємо наш рейтинг, який за останні два роки зріс у два рази. 29 квітня відбудуться вибори у 17 областях України, на яких партія вкотре планує підвищити свої цифри до 21%. І власне цей рейтинговий ріст – це підготовка до виборів 2019», – зазначив Віталій Скоцик.

А на парламентських перегонах партія планує взяти не менше 30% . Таку мету поставили ще у 2014 році.

«Особливість Аграрної партії полягає у тому, що її будують знизу доверху. На останніх виборах ми отримали майже 14% підтримки. На наступних у неділю разраховуємо на 21%. Це стане для нас запорукою успіху на наступний рік», – наголосив лідер партії.

Додамо, що своєрідним ідеологом Аграрної партії є В’ячеслав Липинський. Партійці використовують собі за гасло його слова: «Ніхто нам не побудує державу, якщо ми собі її самі не побудуємо».

«Тому партію ми розглядаємо як інструмент побудови держави, а не як інструмент перемоги на виборах. Це має бути сила, яка буде в політичній системі нашої держави на багато років за прикладом тих сил, які діють у наших західних сусідів. А наша цілком може стати аналогом», – сказав наостанок Віталій Скоцик.

Тому і ставлять перед собою чітке завдання – увійти у велику владу і стати стержнем коаліції наступної Верховної ради.