Правоохоронці Львівщини перейшли на посилений варіант несення служби

Разом з поліцейськими правопорядок на Львівщині забезпечуватимуть бійці Національної гвардії України та курсанти Львівського державного університету внутрішніх справ
     613  

«У цей період правоохоронці Львівщини будуть переведені на посилений варіант несення служби, буде збільшено кількість слідчо-оперативних груп для якнайшвидшого реагування на злочини та правопорушення, також у посиленому режимі працюватимуть експерти-вибухотехніки та кінологи – щоб швидко реагувати на виявлення небезпечних і підозрілих предметів. На вулицях міст буде збільшено кількість патрулів», – розповів начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області генерал поліції третього рангу Валерій Середа.

Разом з поліцейськими правопорядок на Львівщині забезпечуватимуть бійці Національної гвардії України та курсанти Львівського державного університету внутрішніх справ. Основне, на що звертатимуть увагу правоохоронці – це запобігання порушенням публічного порядку, зокрема в місцях проведення масових заходів.

«Закликаю мешканців Львова та області не порушувати публічний порядок, а в разі, якщо станете очевидцем скоєння злочину чи правопорушення, негайно звертайтеся до поліцейських або телефонуйте на оперативну лінію 102. Те ж стосується випадків виявлення підозрілих чи небезпечних предметів», – зазначив Валерій Середа.

Також очільник поліції Львівщини закликав мешканців Львова й області бути взаємно ввічливими та толерантними, не порушувати правопорядок, а також не використовувати заборонену символіку та утримуватись від провокативних акцій і заяв.

Водіїв просять під час поїздок ретельно дотримуватися Правил дорожнього руху та не сідати за кермо напідпитку.