X
    Categories: Новини

Неймовірна десятка мрійників з ЛКП «Лев» шукає дім

9 собак і казкова кішка, підопічні ЛКП «Лев», цього разу старанно позували перед об’єктивом Марти Сирко, аби ви їх помітили, закохались і назавжди забрали додому

Тож розглядайте фото і знайомтеся з вашим новим домашнім улюбленцем в ЛКП «Лев», що у Львові на вул. Промисловій, 56. ЛКП працює щодня без вихідних, з 08:00 до 20:00.

Рене, маленька собачка віком до двох років. Мила та ніжна, любить бути на руках у людини, важить трішки більше 4 кг. Ідеальна крихітка на прилаштування у квартиру.

Ізольда. Особлива красуня. Молоденька ніжна киця, яка стане вам відданим домашнім другом-муркотуном.

Джей, чудовий собака-здоровань. Виважений та надійний охоронець. А після того, як з його розкішним хутром попрацювала грумер, він просто красень!

Аліша, молода собачка віком до року. Енергійна, але слухняна. Підійде на прилаштування у родину з дітьми, що люблять тварин, а також ідеальна для проживати у квартирі.

Челсі. Енергійна, гавкуча, грайлива красуня. Любить бавитися, добре піддається навчанню.

Такса Аліка, молоденька, віком близько 2 роки. Шукають її старих або нових відповідальних господарів.

Роял. Красень, метис породи німецька вівчарка. Середнього віку, для нього шукають господаря, який забезпечить собаці належні умови проживання та догляд, а Роял, у свою чергу, буде надійним охоронцем і другом.

Челсі-Білосніжка. Молоденька собачка. Дуже грайлива та добра, допитлива та енергійна. Схожа на маленьке ведмежатко. Любить бути поряд з людьми і мріє про найвірнішу сім’ю.

Розалія. Красуня-лабрадор середнього віку. Як така розумниця стала безпритульною, невідомо. Коли її знайшли, на тварині не було жодних розпізнавальних елементів: ні ошийника, ні жетона, ні чипа, але кінолог виявив у неї навики, які вона з радістю демонструє – собака знає деякі команди.

Мальва. Руда красуня, їй трохи менше року. Наразі трішки сором’язлива, але любить людей. Обожнює обійми. Дуже віддана та добра собака. Підійде на прилаштування у родину з дітьми, які люблять тварин.

Марічка Курило: журналістка