Львів’ян запрошують на творчий вечір з Іваном Малковичем

У рамках проекту «Інтелектуальна ін'єкція» – творчий вечір з Іваном Малковичем
 |    1539  

12 травня о 18:00 у Львівській філармонії вас чекає зустріч з творцем чарівного світу для малечі і дорослих від 2 до 102 років! Людина з янголом на плечі, яка нагадує нам про «місячний серпик букви «є», подорожник-подорожній, який допомагає зцілювати рани – це все Іван Малкович! Український поет в видавець збирає всіх поціновувачів своєї творчості, аби на один вечір перетворити філармонію на храм поезії високого духу. Це буде поезія, проза, музика, інтелектуальні розмови про літературне, політичне, мовне і культурне сьогодення.

Гостями вечора також стануть український бард, кобзар і бандурист Василь Жданкін та український поет, бард і рок-музикант Едуард Драч.

Нагадаємо, Іван Малкович – український поет, належить до покоління вісімдесятників, увійшов у літературу разом з Ігорем Римаруком, Василем Герасим’юком, Оксаною Забужко.

2017 року став лауреатом Національної премії України імені Тараса Шевченка, власник і директор видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА». У творчому доробку поета – 8 збірок, а також міжнародний орден Усмішки, який вручають відомим людям, що приносять дітям радість.

Уміє бути вдячний і пам’ятати про рід. У своєму київському домі любить пригощати власноруч вирощеними яблунями. Плекати сад він навчився від свого дідуся.

Захопливі розповіді Івана Малковича про святкування Різдва, як готувати кутю, прикрашати святкову оселю варті окремого видання.

Видавництво Івана Малковича «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА»- без перебільшення є культурним дивом. Уже кілька поколінь українських дітей виросли з книжками, на яких стоїть цей веселий логотип.

Квитки у касі філармонії (235 89 46) або тут: kasa.in.ua/ivan-malkov ic.-tvorcij-vecir

Подія на Facebook: facebook.com/ events/176263939697840