«Євробляхар» програв суд і позбувся автомобіля

Через підроблене доручення
     1170  

Фото: vse.media

Днями Апеляційний суд Львівської області залишив без змін постанову Галицького районного суду м. Львова про притягнення громадянина України до адміністративної відповідальності. Згідно з рішенням суду, його визнано винним у скоєнні адміністративного правопорушення за ч.1 ст. 483 Митного кодексу України. Накладено стягнення – штраф 182 849,65 грн, а також конфісковано в дохід держави автомобіль NISSAN PRIMERA 2004 року випуску, вилучений згідно з протоколом про порушення митних правил. Таким чином, працівники управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Львівської митниці ДФС виграли справу про порушення митних правил.

Порушення сталося в пункті пропуску «Угринів», куди громадянин прибув в напрямку в’їзд в Україну смугою руху «зелений коридор» цим автомобілем. Під час митних формальностей громадянин України серед інших документів подав до митного оформлення свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу на території Республіки Польща, згідно з яким власником автомобіля є громадянин Польщі, а також доручення на тимчасове користування автомобілем, видане польським нотаріусом. У митників виникла підозра щодо підробки цього доручення, тож було вирішено здійснити перевірку його автентичності. На письмовий запит Львівської митниці ДФС від нотаріуса надійшла відповідь, згідно з якою доручення справді було підробленим.

Отже, громадянин України вчинив дії, спрямовані на переміщення транспортного засобу з поданням митному органу як підстави для переміщення підроблених документів чи документів, одержаних незаконним шляхом. Це доведено в суді, який і визначив покарання.