Встановлені без дозволу «столики» на вулиці Леся Курбаса демонтують

Підприємців зобов’язали до 30 квітня демонтувати встановлені без дозволу літні майданчики на вул. Леся Курбаса
     358  

Джерело: facebook.com/groups/hotline.lviv

Щороку у Львові з 1 квітня до 1 листопада функціонують відкриті літні майданчики. На сьогодні заклади харчування вже облаштували літні зони, однак не всі це зробили законно й згідно з дозволами. Два заклади харчування облаштували відкриті літні майданчики на вул. Курбаса, яка насправді є пішохідною і на якій заборонено це робити. Відтак, Галицька районна адміністрація зобов’язала підприємців демонтувати ці літні майданчики до 30 квітня.

«Вулиця Курбаса трансформована на користь пішохідної інфраструктури, там немає дороги, тротуарів, а встановлено лавки та висаджено дерева. На початку і в кінці вулиці передбачено спеціальні майданчики для розвантаження автомобілів, які обслуговують підприємства в пішохідній зоні. Просторове рішення цього простору – зробити її зручнішою для мешканців. Однак підприємці без дозволів облаштували там літні майданчики, що є незаконно.

Ми зобов’язали заклади, що облаштували майданчики на вул. Курбаса, демонтувати ці літні зони до 30 квітня. Якщо підприємці не виконають цього, то «Адміністративно-технічне управління» проведе примусовий демонтаж», – зазначив голова Галицької районної адміністрації Андрій Зозуля.

Нагадаємо, літні майданчики є сезонними об’єктами і функціонують з 1 квітня до 1 листопада. У Львівській міській раді існує комісія з видачі дозволів на встановлення літніх майданчиків. Основною умовою отримання дозволу є дотримання архітектурно-художніх вимог, встановлених комісією. Також, якщо суб’єкти підприємницької діяльності не демонтують свої літні майданчики до 1 листопада або вони будуть встановлені незаконно, ці об’єкти підлягатимуть примусовому демонтажу із відшкодуванням власниками витрат на демонтаж.