В готелі у Східниці – спалах гострої кишкової інфекції

Перевірка закладу засвідчила низку порушень
     712  

24 квітня в інфекційне відділення Бориславської центральної міської лікарні потрапило 4 осіб зі скаргами на загальну слабкість, нудоту, блювоту, пронос, біль у животі, підвищену температуру тіла. Про це повідомляє Дрогобицьке міське управління ГУ Держпродспоживслужби Львівської області. У пацієнтів встановлено діагноз «гостра кишкова інфекція». Загалом постраждало 5 осіб, одна з них відмовилася від госпіталізації.

Як виявилося, постраждалі відпочивали та харчувалися в готелі «Валентина» ПП Сохнич В.Ф. у Східниці Дрогобицького району Львівської області. Своє захворювання вони пов’язують зі споживанням продуктів харчування в їдальні готелю.

Фахівці Дрогобицького міського управління ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області разом із фахівцями Дрогобицького міжміського центру лабораторних досліджень ДУ «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України» 24 квітня розпочали комплекс протиепідемічних заходів із розслідування та локалізації спалаху.

Під час перевірки їдальні готелю було виявлено низку порушень: санітарний стан приміщень їдальні незадовільний, не дотримуються правил миття столового посуду, працівники їдальні не пройшли профілактичні медичні огляди та гігієнічну підготовку, інвентар для прибирання не маркований, кількість його недостатня. Відтак власникові готелю надали припис щодо усунення виявлених порушень. Винесено рішення про тимчасове припинення виробництва й обігу харчових продуктів у їдальні готелю «Валентина».

Фахівці Дрогобицького міжміського відділу ДУ «Львівський ОЛЦ МОЗ України» для проведення відповідних лабораторних досліджень відібрали 3 взірці продуктів, проби води питної, 20 змивів з об’єктів довкілля, обстежили працівників харчоблоку. Ситуація перебуває на контролі Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області.