Уночі у Львові розбили вікна двох приміщень банку (фото)

Правоохоронці встановлюють осіб, причетних до пошкоджень
     536  

Фото: facebook.com/MVS.LVIV

Уночі невідомі зловмисники розбили вікна приміщень двох філій одного з банків, облили їх невідомою речовиною та втекли. Про це інформує Головне управління Національної поліції у Львівській області.

Сьогодні, 26 квітня, близько другої години ночі до правоохоронців надійшло повідомлення про те, що на вулиці Володимира Великого у Львові невідомі зловмисники розбили вікно у приміщенні філії одного з банків, облили його невідомою речовиною, після чого втекли.

За якийсь час, близько 03.30, до поліції надійшло ще одне повідомлення про те, що на вулиці Валовій у Львові невідомі особи вчинили таке саме правопорушення – розбили вікно приміщення банку, облили його невідомою речовиною й утекли.

Наразі правоохоронці встановлюють обставини подій та осіб, причетний до скоєння правопорушень, вирішується питання про відкриття кримінальних проваджень.

Як видно на світлинах, пошкодження сталися у філіях банку «Форвард» – Forward Bank. За даними сайту biz.censor.net.ua, банк «Форвард» (2006, раніше – «АІС-банк» (2006-2007), «Банк Русский Стандарт» (2007-2014) належить російському бізнесмену Рустаму Таріко, який також займається горілчаним бізнесом та страхуванням.

За даними Вікіпедії, Рустам Таріко, власник ЗАТ «Компанія «Русский Стандарт», заснував банк 1999 року як засіб обійти нові закони, які заборонили рекламу алкоголю в Росії. Банк домінує в секторі споживчого кредитування в Росії, має більш ніж 54% контролю ринку кредитних карт і понад 30 відсотків контролю точок продажу кредитного ринку. Входить до числа найкращих за співвідношенням прибутків на капітал фінансових установ в світі. В банку працює 25000 осіб по всій організації.

Банк «Русский Стандарт» в Україні заснований 2006 року. У листопаді 2014 його перейменовано у Forward Bank. ПАТ «Банк Форвард» є частиною Групи компаній «Русский Стандарт». Основний вид діяльності — роздрібне кредитування. Згідно з даними Нацбанку України, на 1 липня 2014 року за розміром загальних активів банк займав 52-ге місце (2,796 млрд грн) серед 173 діючих у країні банків.

У Львові відділення банку розташовані на вул. Валовій, 15 і вул. Володимира Великого, 34.