У Львові виявили 23 самовільно встановлені літні майданчики

Як повідомили в КП «Адміністративно-технічне управління», від початку сезону на 24 квітня у Львові встановлено 291 літній майданчик
     386  

Фото умовне. Джерело: tvoemisto.tv

Із них 23 діють без погоджених паспортів, тобто встановлені самовільно. Власникам самовільно встановлених майданчиків пропонують демонтувати їх добровільно у визначений термін. Однак якщо підприємець цього не зробить, працівники КП «Адміністративно-технічного управління» здійснюють примусовий демонтаж. На підприємство вже надходять акти щодо примусового демонтажу таких майданчиків.

Як розповіла начальник відділу нагляду за станом благоустрою КП «Адміністративно-технічного управління» Марина Кустова, найбільше літніх майданчиків встановлено у Галицькому районі міста — 170 майданчиків, з них 7 — встановлені самовільно. У Франківському районі встановлено 30 літніх майданчиків, з них 7 — самовільно. У Залізничному районі — 28, з них 7 — самовільно. У Личаківському районі — 10, з них 2 — самовільно. У Шевченківському районі встановлено 40 майданчиків, у Сихівському — 13, у цих двох районах не виявили самовільно встановлених майданчиків.

«Нагляд за встановленням літніх майданчиків здійснюють районні адміністрації, і якщо виявляють порушення, то інформують про них нас і постійну комісію містобудування Львівської міської ради. Власнику майданчика пропонується усунути порушення або добровільно демонтувати майданчик. Проте якщо підприємець не здійснює ніяких кроків щодо узаконення чи демонтажу своєї конструкції у визначений термін, то її демонтовують примусово. А при примусовому демонтажі власник майданчика зобов’язаний відшкодувати усі витрати підприємству, які пов’язані з цим демонтажем», — розповіла Марина Кустова, начальник відділу нагляду за станом благоустрою КП «Адміністративно-технічного управління».

Демонтажу підлягають самовільно встановлені відкриті літні майданчики, майданчики, термін дії паспортів на розміщення або термін дії договорів на оренду конструктивних елементів благоустрою яких закінчився, а також ті, паспорт на встановлення яких скасовано.

Також за порушення правил благоустрою, відповідно до статті 152 Кодексу про адміністративні правопорушення, КП «Адміністративно-технічного управління» складає протоколи про адмінправопорушення. Це передбачає накладення штрафів у розмірі від 800 до 1700 грн. У квітні вже складено один адмінпротокол через невідповідність майданчика паспорту.

Нагадаємо, літні майданчики є сезонними об’єктами і функціонують з 1 квітня до 1 листопада. Порядок отримання дозволів на встановлення літніх майданчиків передбачений ухвалою Львівської міськради № 2452 від 05.03.2009. Демонтаж літніх майданчиків КП «Адміністративно-технічне управління» здійснює відповідно до ухвали Львівської міської ради № 1024 від 15.09.2016 р.