Міськрада не розглядає питання підвищення тарифів на проїзд у маршрутках

Міська рада не розглядає питання підняття тарифу на проїзд в громадському транспорті Львова
     502  

Як повідомив заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак, міська рада не розглядає питання підняття тарифу на проїзд в громадському транспорті Львова, а навпаки – має багато вимог і зауважень до роботи приватних перевізників.

«Позиція міської ради однозначна – ми не розглядаємо питання підвищення тарифів. Навпаки, маємо багато зауважень і претензій до роботи приватних перевізників. Якщо вихід на рейс комунального транспорту становить 90% і більше, то на приватних маршрутах – 50−60%. Така ситуація є неприпустимою і викликає обурення як наше, так і мешканців», – наголосив Сергій Бабак.

Він додав, що є багато зауважень і вимог до перевізників: забезпечити вихід на рейси тієї кількості маршруток, яка передбачена відповідно до паспортів, прописана в договорах, які з ними було укладено після перемоги в конкурсі, забезпечити перший, ранковий, та останній, вечірній, рейси. Також у міськраді вимагають забезпечити якісний стан автобусів, привести їх до належного санітарного стану, забезпечити належну культуру поведінки водіїв, видачу квитків.

«Як можна говорити про економіку і якість інші речі, коли вихід на маршрут становить 50−60% необхідної кількості? Говорити про підвищення тарифів, не вчиняючи жодних дій для покращення послуги з перевезення, не виконуючи своїх зобов’язань відповідно до договору, неприпустимо», – додав Сергій Бабак.

Нагадаємо, Асоціація перевізників Львівщини планує подати до міської ради пропозицію щодо підняття тарифу на проїзд у міських автобусах. Про це повідомив голова Асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка. Перевізники хочуть підвищення ціни щонайменше до 7 гривень.