За допис у Facebook про Гітлера львівську вчительку звільнили з роботи

Сьогодні директор школи № 100 вручив Мар’яні Батюк наказ про звільнення з роботи зі школи № 100 та трудову книжку
     4114  

Нагадаємо, 20 квітня у соціальній мережі Facebook на сторінці Мар’яни Батюк було опубліковано допис із привітанням до дня народження Адольфа Гітлера.

скріншот. Джерело: zaxid.net

Згодом жінка написала, що вона не знає, хто це написав, а її сторінку в соцмережі було зламано.


Управління освіти Львівської міської ради видало наказ за результатами фактів, викладених у ЗМІ щодо заступниці директора школи № 100, вчительки історії цієї школи Мар’яни Батюк. Директорові школи № 100 рекомендували звільнити Мар’яну Батюк із займаної посади. Відтак сьогодні директор школи № 100 видав наказ про її звільнення із займаної посади. Цей наказ було вручено Мар’яні Батюк особисто.

У процесі роботи комісія отримали пояснення від директора школи № 100 та від заступниці директора школи № 100 Мар’яни Батюк.

Щоб спростувати чи підтвердити факт допису, управління освіти вчора, 24 квітня, вручило Мар’яні Батюк лист про те, щоб вона прибула о 16.30 24 квітня у ЛКП «Міський центр інформаційних технологій» й надала можливість завантажити копію архіву її акаунту в мережі Facebook.

Мар’яна Батюк ознайомилась з листом, однак у визначений час не з’явилась. Враховуючи, що відсутні будь-які факти, які підтверджують зворотнє, комісія управління освіти зобов’язала директора школи № 100 розглянути питання звільнення з роботи Мар’яни Батюк за аморальний вчинок, несумісний із продовженням її роботи у школі.

Сьогодні, 25 квітня, Мар’яні Батюк в приміщенні школи повторно запропонували надати доступ до архіву її акаунту в мережі Facebook, однак, вона відмовилася зробити це.