Водій маршрутки, що врізалася в стовп на Городоцькій, повторно складе іспит на знання ПДР

ДТП за участю маршрутки № 20сталася сьогодні вранці на вул. Городоцька — вул. Гоголя
     477  

Фото: Патрульна поліція Львівської області

Нагадаємо, внаслідок ДТП ні пасажири, ні водій не постраждали. На місці події працювала патрульна служба. Складено протокол ДТП й отримано пояснення водія.

«За поясненнями водія, він рухався по вул. Городоцькій і бачив, що перед ним їде легковий автомобіль. Біля світлофору, на перехресті з вул. Гоголя, автомобіль різко загальмував. В той момент водій повернув вправо і планував об’їхати машину. Однак йому не вдалося повернути і маршрутка врізалася в стовп. Ніхто з пасажирів, ні сам водій не постраждав», – розповів Олександр Струтинський, заступник директора ЛК «АТП-1».

За його словами, з водієм буде проведено розмову-інструктаж щодо безпеки руху на дорозі. Також водій ще раз складе іспит на знання правил дорожнього руху, зокрема щодо дотримання безпечної відстані та маневрування на дорозі.

«Найбільше аварій на дорогах стається саме через недотримання безпечної відстані та маневрування на дорогах. Тому водій маршруту № 20, з яким сталося ДТП, ще раз здасть правила дорожнього руху, зокрема щодо цих двох моментів. Також зараз ремонтуємо бампера маршрутки. Після завершення ремонту машина вийде на маршрут», – додав Олександр Струтинський.