У Львові вперше відбудеться Форум з охорони праці

Цьогоріч Форум проходитиме під девізом «Захищене і здорове покоління»
     1102  

У п’ятницю, 27 квітня, у приміщенні Національного університету «Львівська політехніка» в рамках відзначення Всесвітнього дня охорони праці вперше на Львівщині відбудеться I Львівський форум з охорони праці. Девіз форуму – «Захищене і здорове покоління».

На захід запрошені науковці, роботодавці, профспілки, студенти, інженери з охорони праці, кращі підприємства з охорони праці.

Метою I Львівського форуму з охорони праці є привернення уваги суспільства, особливо молоді, до важливості питань охорони праці, посилення співпраці між органами державної влади, роботодавцями, профспілками, керівниками підприємств і працівниками задля формування культури безпеки та гігієни праці та впровадження кращих практик у цій сфері.

Форум стане майданчиком для обміну досвідом між експертами, підприємцями, майбутніми працівниками і фахівцями з охорони праці.

У рамках заходів запланований студентський флешмоб «Захисти своє майбутнє». Також відбудеться урочисте нагородження переможців І відбіркового туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» та відзначення кращих фахівців Львівщини з охорони праці.

У програмі також передбачена виставка виробників інформаційних матеріалів з охорони праці та засобів індивідуального захисту, а підприємства презентуватимуть власні напрацювання у сфері охорони праці.

Окрім того, на Форумі презентуватимуть унікальні документи з охорони праці, які зберігалися в архіві Львівської політехніки.

Організаторами I Львівського Форуму з охорони праці є ГУ Держпраці у Львівській області, Національний університет «Львівська політехніка», Львівська обласна державна адміністрація. Партнери – Львівське обласне об’єднання організацій роботодавців, Об’єднання профспілок Львівщини, УВД ФСНВ України у Львівській області, ДП «Західний експертно-технічний центр».

Довідка. Щороку у Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006, в Україні відзначають День охорони праці. Цього року девіз Всесвітнього дня охорони праці «Захищене і здорове покоління» збігається із завданнями й метою Всесвітнього дня боротьби із дитячою працею, який відзначають 12 червня.