Проблемну дорогу в Давидові відремонтують

На трасі Н-09 вже почали підготовчі роботи
     879  

Компанія «ПБС» сьогодні розпочала підготовчі роботи із поточного середнього ремонту дороги Н-09 у Давидові, що поблизу Львова. Це одна із найпроблемніших ділянок у Львівській області.

Ця ділянка дороги вже давно створювала незручності водіям, через великі ями тут постійно утворювались затори. Три роки тому, коли проводили ремонт траси Львів – Івано-Франківськ, цей відтинок оминули. Тоді він перебував на гарантійному терміні після ремонту попередньою фірмою.

«Бригади уже є на місці. Завозимо техніку. Сьогодні проводимо геодезичні та підготовчі роботи», – говорить виконроб відділу утримання та експлуатації доріг ТОВ «ПБС».

Цікаво, що Служба автомобільних доріг вже давно мала намір відремонтувати цю ділянку і навіть проводили тендер. Та з фірмою-переможцем «ПБС» із Буковеля договір так і не уклали.

«Але цього разу з нами таки підписаний договір про поточний середній ремонту дороги Н-09 Мукачеве – Львів на ділянках км 398+000 – км 400+600, км 432+564 – км 435+060. Спершу відремонтуємо відтинок у Давидові, а потім розпочнемо ремонт у Нових Стрілищах», – кажуть у компанії.