Перинатальний центр у Львові й далі без керівника

Комісія оголосила новий конкурс на цю посаду
     562  

Фото: wz.lviv.ua

Сьогодні у Львові знову радилися, хто має очолити обласний перинатальний центр.

Конкурсна комісія, яка продовжила своє засідання сьогодні, 25 квітня, ухвалила рішення вважати таким, що не відбувся, конкурс із обрання керівника КЗ ЛОР «Львівський обласний перинатальний центр». Відтак буде оголошено новий конкурс.

Як повідомив заступник голови облради, голова комісії Володимир Гірняк, за кандидатку Ірину Біль віддали 4 голоси (для перемоги їй забракло одного голосу), за Дзвениславу Москв’як-Лесняк – 3, за Марію Малачинську – 0. За його словами, на повторний конкурс зможуть подаватися й ті, хто вже брав участь у конкурсі, і нові претенденти на посаду.

Зазначимо, раніше директорка департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Ірина Микичак висловила припущення, що перинатальний центр може очолити кризовий менеджер.

Читайте також: Кандидатки на керівника львівського перинатального: хто вони?

Нагадаємо, під час попереднього засідання, 16 квітня, члени комісії Львівської обласної ради також не змогли визначитись із керівником Львівського перинатального центру. Заступник голови обласної ради Володимир Гірняк запропонував перенести засідання. П’ятеро з дев’яти членів комісії проголосували “за”, а четверо утримались. За словами Володимира Гірняка, комісія має на це право.

Тим часом 20 квітня у Львові відкрили перинатальний центр на вулиці Джорджа Вашингтона, 6. Участь у його відкритті взяв Президент Петро Порошенко.