У Шегинях затримали «модних» контрабандистів (фото)

Упродовж вихідних працівники Львівської митниці ДФС запобігли двом випадкам незаконного ввезення на митну територію Україну понад 6 тисяч одиниць одягу вартістю більш ніж півмільйона гривень
     963  

Як повідомили в ГУ ДФС у Львівській області, 22 квітня в МАПП «Шегині» митного поста Мостиська з Польщі прибуло два мікроавтобуси, водіями яких були брат і сестра з прикордоння (Львівщина). Для перетину кордону вони обрали смугу руху спрощеного митного контролю «зелений коридор», чим засвідчили про відсутність товару, обов’язкового до декларування.

Але під час здійснення митного контролю у працівників митниці виникла підозра про можливе перевезення товарів, що є обмеженими для переміщення через митний кордон України або підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню. У зв’язку з цим автомобілі вивели зі смуги спрощеного митного контролю у спеціально відведене місце. У багажних відділеннях та салонах автомобілів виявили товар, який, відповідно до ст. 374 МК України, перевищує неоподатковувану норму переміщення через митний кордон України. В одному з них були жіночі та чоловічі футболки, чоловічі джинсові шорти, жіночі спортивні костюми – загалом 3 498 одиниць. В іншому – 2 688 жіночих футболок.

Таким чином громадяни порушили встановлений порядок проходження митного контролю в зоні спрощеного митного контролю. Їхні дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених ст. 471 Митного кодексу України. Предмети правопорушення вилучено. Справу про порушення митних правил скерують до суду для розгляду.