У Львівському прикордонному загоні почали обирати «нові обличчя»

У рамках проекту «Нове обличчя кордону» на базі Львівського прикордонного загону розпочався відбір кандидатів, які проходитимуть службу у відділі прикордонної служби «Львів – аеропорт» та «Рава-Руська»
     423  

Фото: facebook.com/zahidnuy.kordon

Як інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон, заявки подали понад 500 охочих служити у зазначених підрозділах, із них 304 особи – цивільна молодь. У рамках першого етапу конкурсу, за перший день тестування, яке ще триматиме до кінця наступного тижня, відібрано 53 кандидати. Всім зареєстрованим учасникам проекту надсилають спеціальні SMS-запрошення та час прибуття до управління Львівського прикордонного загону. Формують групи з 20 учасників.

Читайте також: «Нове обличчя кордону» запрошує на роботу молодих та амбітних

Результати тестувань обробляє автоматизована електронна система без втручання посадових осіб прикордонного відомства, а в рамках відбору формується їх рейтинговий список. Загалом за цим відбором планують залучити на службу у відділ «Рава-Руська» 83 військовослужбовців, а у «Львів – аеропорт» – 103 осіб.

Нагадаємо, відбір проводять і серед військовослужбовців прикордонного відомства, і серед цивільних громадян України. Для прозорості за відбором слідкують представники Міжнародної організації з міграції, а прозорість заходів контролюють представники внутрішньої безпеки Держприкордонслужби.