PANCHYSHYN зіграє благодійний концерт у подвір’ї Дому Франка

Дата концерту уточняють
     300  

З нагоди наближення Днів пам’яті Івана Франка український гурт PANCHYSHYN на початку травня зіграє благодійний концерт на території Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка (м. Львів, вул. Івана Франка, 150-152).

Зібрані кошти використають на звуковий супровід меморіальної експозиції музею, яке має на меті усучаснити його та зробити постать письменника доступнішою для відвідувачів.

Шанувальники якісної української  музики та творчості Івана Франка зможуть почути наживо гурт PANCHYSHYN: пісні, які вже встигли стати хітами, прем’єру пісні «Люди» та пісню «Як почуєш вночі» на слова Івана Франка.

Концерт організовує #Дім_Франка (Львівський національний літературно-меморіальний музей Івана Франка) – місце пам’яті, місце сили, місце діалогу (Сторінка #Дому_Франка у Facebook: facebook.com/dimfranka)

Чому для музею важливо встановити звуковий супровід?

  • незрячі зможуть відчути атмосферу музею та без проблем ознайомитися з експозицією;
  • експозиція стане інтерактивною та значно цікавішою;
  • під час екскурсії можна почути голоси сучасників, друзів, близьких Івана Франка, зокрема Соломії Крушельницької, сина Петра Франка, внучки Зеновії Франко та інших.

PANCHYSHYN – український гурт, який об’єднує талановитих музикантів, які у своїй творчості налаштовані на одну хвилю, а в реальному житті є добрими друзями! Тому цілком природно, що хлопці грають музику, близьку кожному – про найсвітліші почуття, про любов, про дружбу. Саме це і надихає музикантів на творчість.

Сторінка гурту PANCHYSHYN у Facebook: facebook.com/panchyshyn.music.