На Львівщині обрали старосту Ходорівської об’єднаної територіальної громади

Учора, 22 квітня, відбулися перші вибори старости Чорноостівського старостинського округу Ходорівської об’єднаної територіальної громади Жидачівського району
     403  

Переможницею з-поміж чотирьох кандидатів стала Мар’яна Швець, 1981 р.н., самовисуванка, безпартійна, діловод Ходорівської міської ради, проживає в с. Бориничі.

Про це повідомила начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської облдержадміністрації Зоряна Павлів.

За переможницю проголосувало 458 виборців (49,8% від усіх, що взяли участь у голосуванні). Явка на виборах старости склала 66,45% – участь у голосуванні взяли 919 виборців із 1382, які були включені в уточнений список виборців. На зазначених виборах старости голосували мешканці сіл Бориничі, Голдовичі, Дроховичі, Лучани і Чорний Острів.

Окрім того, за словами Зоряни Павлів, минулої неділі, 22 квітня, у Самбірському районі відбулися проміжні вибори трьох депутатів Ралівської та депутата Бісковицької сільських рад. На цих виборах було зареєстровано чотирьох кандидатів у депутати сільських рад – по одному в кожному виборчому окрузі. Усіх їх обрано депутатами. Участь у голосуванні взяли 390 виборців із 699, включених в уточнений список виборців. Явка становила 55,8%.