Ветеринарна клініка ЛКП «Лев» працюватиме цілодобово

З понеділка, 23 квітня, Перша комунальна ветеринарна клініка (ПКВК), що діє на базі Львівського комунального підприємства «Лев», переходить на цілодобовий режим роботи
 |    2471  

Такий графік забезпечить надання першої невідкладної допомоги господарським і безпритульним тваринам 24 години на добу 7 днів на тиждень, а також повноцінний амбулаторний догляд за чотирилапими пацієнтами, – зазначають у ЛКП «Лев».

«Йдеться про цілодобову роботу клініки, аби не припиняти надання необхідної медичної допомоги нашим підопічним. Ловці та інший персонал ЛКП «Лев» надалі продовжить працювати за звичним графіком – з 8:00 до 20:00. Проте у медичній частині ми бачимо потребу змін у режимі, адже ургентні випадки, ДТП, травми та інші прикрі ситуації, на превеликий жаль, трапляються з домашніми та безпритульними чотирилапими й у нічний час», – пояснила директор ЛКП «Лев» Оксана Кошак.

Клініка ЛКП «Лев» облаштована кабінетами терапії та хірургії, лабораторією, рентген кабінетом, стаціонарним та інфекційним відділенням, де під постійним наглядом ветеринарів перебувають пацієнти. В роботі клініка використовує сучасне обладнання, на якому ветеринарні лікарі проводять діагностичні процедури, а саме: біохімічний аналіз, гемолітичний аналіз (крові), ультразвукову діагностику, електрокардіограму (діагностика серця), рентген діагностику, стоматологічні послуги, остеосинтез та інше.

Клініка спеціалізується на стерилізації, кастрації собак та котів, має висококваліфікованих та досвідчених хірургів у цій сфері, які щоденно роблять по декілька операцій. Окрема увага приділяється чистоті та дезінфекції приміщень, налагоджено інфекційний контроль, згідно з європейськими нормами. Усі хірургічні інструменти стерилізують в автоклаві, що забезпечує їхню стовідсоткову стерильність. Приміщення облаштовано вентиляційними системами, відбувається постійна дезінфекція повітря бактерицидними лампами. Онлайн-трансляція з відеокамер, яка відкрита з постійним доступом в інтернеті, дозволяє власникам тварин віддалено спостерігати за ходом лікування.

Кошти, які надходять за обслуговування господарських тварин у Першій Комунальній Ветеринарній Клініці, ЛКП «Лев» скеровує на допомогу безпритульним собакам та котикам. З розцінками Першої комунальної ветеринарної клініки ви можете ознайомитись за посиланням.

Контакти: Львів, вул. Промислова, 56; тел.: (068) 535-45-45; lkplev@gmail.com.

Нагадаємо, зараз ЛКП «Лев» працює щодня без вихідних з 08:00 до 20:00 як ветеринарно-стерилізаційний центр для безпритульних тварин, Центр адопції (всиновлення) чотирилапих та клініка для безпритульних тварин і домашніх улюбленців.