У Краковці спіймали цигаркових контрабандистів і хабародавця (фото)

Прикордонники відділу «Краковець» запобігли двом випадкам переміщення через кордон товарів у сховках і не пропустили в Україну ще одного хабародавця
     523  

Упродовж вчорашньої доби в пункті пропуску «Краковець» на українсько-польському кордоні прикордонники виявили двоє схованок в автомобілях, що прямували до Польщі, в яких перевозили контрабандні цигарки. Про це інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

У першому випадку з мікроавтобуса «Рено» під керуванням 37-річного мешканця Рівненщини правоохоронці вилучили 210 пачок цигарок. Згодом на поглиблену перевірку скерували вантажівку з паливними гранулами. З-під настилу підлоги причепа прикордонники дістали 920 пачок тютюнових виробів. В обох випадках цигарки вилучили представники ДФС України.

Окрім того, в пункті пропуску було зафіксовано чергову спробу підкупу прикордонника під час виконання службових обов’язків з охорони державного кордону. В’їжджаючи в Україну, виходець із Вірменії надав на паспортний контроль документ особи без громадянства, виданий у Франції. Візової відмітки України у подорожнього не було, тому прикордонник вирішив відмовити у пропуску. Натомість чоловік спробував вручити правоохоронцю винагороду у розмірі 100 євро, щоб таки перетнути кордон. Його передали представникам Нацполіції України, попередньо зафіксувавши всі докази вчинення кримінального правопорушення.